İletisim

Ahmet ACAR
0535 790 51 25

Sütlüce Mahallesi Talip Paşa Cami Sokak. No:63 Beyoğlu İstanbul

Atatürk Mahallesi Muammer Aksoy Caddesi No:43 Çayırova Gebze Kocaeli

9 thoughts on “İletisim

 1. Sayın yetkili,
  ekim ayı içerisinde gerçekleşecek olan ama tarihi netleşmemekle birlikte 5 gün için 3000 ve 5000 ansilümen projeksiyon cihazına ihtiyaç duyulmaktadır.Kiralama için fiyat teklifinizi acil olarak rica ediyorum.

  BAHAR KURT
  Satış Müdürü

  LİDER KONFERANS HİZMETLERİ
  DURUKAN BİLGİ TEKNOLOJİLERİ
  0536 428 87 21
  info@durukanbilisim.com

 2. Ahmet Bey Merhaba,
  Ankara’ da bulunan yakın bir dostumuz bizden ters projeksiyon uygulaması talep etti. Bizim pek ilgi noktamız olmadığı için kendisini bu işler ile ilgilenen doğru firmaya yönlendirmek istiyorum. İnternette sizin firmanızı gördüm, görüşebilirsek proje ile ilgili detayları aktarmak isterim.
  Ayrıca mail adresinize bir video göndermek istiyorum, nasıl bir uygulama talep edildiğini görmeniz açısından.
  Geri dönüş yaparsanız sevinirim.
  Bilgi bekler iyi çalışmalar dilerim.

 3. 20 ağustos düğünümde kullanmak için projeksiyon cihazına ve min 2,5 metrelik özellikle tercihim ayaklı bir perdeye ihtiyacım vardır. Çok profesyonel bir şey aramıyorum uygun fiyatlı bir şeyler arıyorum bunlar için bana fiyatlarınızı atabilir misiniz?

 4. Merhabalar kasım ayı için bir adet projeksiyon cihazına ihtiyacım vardır. bahçeşehirde oturmaktayım 3 4 saatligine dogum günü organizasyonunda kullanılacak. Çok profosyenel bişey olmasına gerek yoktur. konu ile alakalı teslimat ve fiyat bilgisi vereilirmisiniz?

Bir Cevap Yazın