Kategoriler
Bölgeler

Ataşehir Barkovizyon Kiralama

İstanbul ataşehirde barkovizyon kiralayın ! sevdiğiniz bir insanın mesela kız arkadaşınızın doğum gününde ona süpriz yapıp duvarda bir slayt gösterisi yaparak onu şaşırtabilirsiniz yada evlenme teklifi yapabilirsiniz eğer bu tarz bir süpriz düşünürseniz hemen bizi arayabilirsiniz. Projeksiyon cihazımız istediğiniz duvara gösterim yapabilmektedir ancak duvar rengi beyaz ve gri tonlarda olmalıdır örneğin siyah yada kırmızı bir […]

İstanbul ataşehirde barkovizyon kiralayın !

sevdiğiniz bir insanın mesela kız arkadaşınızın doğum gününde ona süpriz yapıp duvarda bir slayt gösterisi yaparak onu şaşırtabilirsiniz yada evlenme teklifi yapabilirsiniz eğer bu tarz bir süpriz düşünürseniz hemen bizi arayabilirsiniz.

Projeksiyon cihazımız istediğiniz duvara gösterim yapabilmektedir ancak duvar rengi beyaz ve gri tonlarda olmalıdır örneğin siyah yada kırmızı bir arka planda gösterim alamayız lütfen gerekli incelemeleri yapınız yada bize sorunuz.

Ataşehir’de kiralık projeksiyon arıyorsanız doğru adrestesiniz.

toplantınızda sunumlarınız için projeksiyon cihazı ve perdesini kiralayabilirsiniz ofisinize getirip kuruyoruz işiniz bittikten sonra ofisinizden teslim alıyoruz hemen ara.

İstanbul Ataşehir Projeksiyon Kiralama Servisimizin Telefon Numarasını Görmek İçin Lütfen Tıkla

Provizyon Projeksiyon Kiralama Tanıtım Videosu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir