Kategoriler
Blog

Düğün Barkovizyon

Düğün Barkovizyon

Yapıcağınız düğünlerde barkovizyon gösterisi yapmak isterseniz bizimle temas kurabilirsiniz ve  talep ettiğiniz günlerde barkovizyon gösterisi yapabilirsiniz.

Düğün barkovizyon gösterisi için öncelikle slayt sunumunda yer alacak görsellere karar vermeniz gerekmektedir.Örnek vericek olursak; bir klip hazırlayabilir yada resimlerden oluşan bir slayt gösterisi hazırlayabilirsiniz.Bu durumda yapmanız gereken bir fotoğrafçı ile anlaşıp çeşitli görseller hazırlatabilirsiniz yada kendi bilginiz dahilinde bilgisayar ortamında slyat gösterinizi hazırlayabilirsiniz.Bizler değerli müşterilerimize çeşitli boyutlarda ekranlar sunuyoruz ayakalı ve duvara asılan barkovizyon perdelerimiz mevcuttur.Perdelerimiz iki ayrı kategoride özetlenebilir bunlar tripod (ayaklı) ve store (askı) sistemlerdir.

Açık alanlarda örneğin bahçelerde,kır düğünlerinde ayaklı barkovizyon perdeleri tercih edilmektedir eğer sizde düğün barkovizyon gösterisi yapmayı düşünüyorsanız bizimle dilediğiniz zaman temas kurabilirsiniz.

Bizler çeşitli düğünlere sistem kurup binlerce insana gösteri yaptık sizde referanslarımız listesinde yer almak ve etkili bir barkovizyon gösterisi yaptırmak isterseniz lütfen bizimle temas kurunuz.

“Düğün Barkovizyon” için bir yanıt

Düğünümüze büyük projeksiyon perdesi kurdurmak istiyoruz yardımcı olursanız çok sevinirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir