Kategoriler
Blog

Eğitim,Seminer Ve Konferans İçin Ekran

İstanbul içinde seminer için ekran kiralamak isterseniz bizimle istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz uygun fiyatlara seminer için kiralık sistemler sunuyoruz.Etkinlik yapacağınız gün teknik destek için personel temini yapıyoruz. Konferans İçin Barkovizyon Çeşitli organizasyonlar için barkovizyon sistemleri kurulumu ve kiralamasını yapmaktayız.Firmamız ihtiyaç duyduğunuz anda yanınızda.Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sürekli ürünlerimizi güncelliyoruz. Eğitim gününüzde projeksiyon cihazı […]

İstanbul içinde seminer için ekran kiralamak isterseniz bizimle istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz uygun fiyatlara seminer için kiralık sistemler sunuyoruz.Etkinlik yapacağınız gün teknik destek için personel temini yapıyoruz.

Konferans İçin Barkovizyon

Çeşitli organizasyonlar için barkovizyon sistemleri kurulumu ve kiralamasını yapmaktayız.Firmamız ihtiyaç duyduğunuz anda yanınızda.Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sürekli ürünlerimizi güncelliyoruz.

Eğitim gününüzde projeksiyon cihazı ve projeksiyon perdesini istediğiniz adrese getiriyoruz ve kurulumunu yapıyoruz.İşiniz bittikten sonra tekrardan adresinize geliyoruz ve ürünleri toparlayıp geri teslim alıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir