Kategoriler
Bölgeler

Fulya Sinevizyon Gösterisi

İstanbul Fulya’da sinevizyon gösterisi için projeksiyon cihazı kiralamak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz.Özel günlerinizde ve toplantılarınızda slayt gösterisi yapmak için projeksiyon kiralayabilirsiniz. Barkovizyon Gösterisi Açık alanda yapıcağınız bir organizasyona perde ve projeksiyon perdesi getiriyoruz ve sizin hazırladığınız videoyu yayınlıyoruz.Fulya’da istediğiniz her alana ayaklı perde kurulumu yapıp dilediğiniz fotoğraf ve videoları yayınlıyoruz. Kiralık projeksiyon fiyatları hakkında […]

İstanbul Fulya’da sinevizyon gösterisi için projeksiyon cihazı kiralamak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz.Özel günlerinizde ve toplantılarınızda slayt gösterisi yapmak için projeksiyon kiralayabilirsiniz.
sinevizyon gösterisi

Barkovizyon Gösterisi

Açık alanda yapıcağınız bir organizasyona perde ve projeksiyon perdesi getiriyoruz ve sizin hazırladığınız videoyu yayınlıyoruz.Fulya’da istediğiniz her alana ayaklı perde kurulumu yapıp dilediğiniz fotoğraf ve videoları yayınlıyoruz.

Kiralık projeksiyon fiyatları hakkında görüşmek ve organizasyonun nasıl olacağı hakkında bilgi almak iserseniz lütfen bizi arayınız yada mail atınız.Gerekli bilgiler size aktarılacaktır lütfen iletişim sayfasını ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın