İletişim” üzerine 9 yorum

 1. Sayın yetkili,
  ekim ayı içerisinde gerçekleşecek olan ama tarihi netleşmemekle birlikte 5 gün için 3000 ve 5000 ansilümen projeksiyon cihazına ihtiyaç duyulmaktadır.Kiralama için fiyat teklifinizi acil olarak rica ediyorum.

  BAHAR KURT
  Satış Müdürü

  LİDER KONFERANS HİZMETLERİ
  DURUKAN BİLGİ TEKNOLOJİLERİ
  0536 428 87 21
  info@durukanbilisim.com

 2. Gerekli bilgiler aktarılmıştır ilginize teşekkürler.

 3. Ahmet Bey Merhaba,
  Ankara’ da bulunan yakın bir dostumuz bizden ters projeksiyon uygulaması talep etti. Bizim pek ilgi noktamız olmadığı için kendisini bu işler ile ilgilenen doğru firmaya yönlendirmek istiyorum. İnternette sizin firmanızı gördüm, görüşebilirsek proje ile ilgili detayları aktarmak isterim.
  Ayrıca mail adresinize bir video göndermek istiyorum, nasıl bir uygulama talep edildiğini görmeniz açısından.
  Geri dönüş yaparsanız sevinirim.
  Bilgi bekler iyi çalışmalar dilerim.

 4. 20 ağustos düğünümde kullanmak için projeksiyon cihazına ve min 2,5 metrelik özellikle tercihim ayaklı bir perdeye ihtiyacım vardır. Çok profesyonel bir şey aramıyorum uygun fiyatlı bir şeyler arıyorum bunlar için bana fiyatlarınızı atabilir misiniz?

 5. tabikide efendim bu konu hakkında sizlere mail atılmıştır ilginize teşekkürler.

 6. 16 temmuzda düğününde slayt gösterisi yapmak için barkavizyom kiralamak istiyor kocaeli izmittw ikamet etmekteyim uygun fiyatlı olması tercihim. Yardımınız rica ederim

  1. mail adresinize fiyat teklifi yollanmıştır.

 7. Merhabalar kasım ayı için bir adet projeksiyon cihazına ihtiyacım vardır. bahçeşehirde oturmaktayım 3 4 saatligine dogum günü organizasyonunda kullanılacak. Çok profosyenel bişey olmasına gerek yoktur. konu ile alakalı teslimat ve fiyat bilgisi vereilirmisiniz?

  1. sadece projeksiyon kiralama hizmetimiz 70 tl ancak projeksiyon özelliklerine göre ve adrese değişmektedir ayrıca teslimat ücretlerimiz farklıdır.

Bir cevap yazın