Kategoriler
Bölgeler

Kiralık Projektör Maltepe

istanbul maltepe projeksiyon kiralama istanbul maltepe park avm zemin katında gerçekleşen bir etkinliğe projeksiyon cihazı ve perdesini kiraladık sizinde maltepede projeksiyon ve ekipmanına ihtiyacınız olursa bizi 7×24 arayabilir fiyat alabilir sorular sorabilirsiniz. sizde istanbul maltepede projeksiyon cihazı kiralamak isterseniz lütfen bizimle temas kurunuz lütfen iletişim sayfasını ziyaret ediniz gerekli bilgiler orada yer almaktadır. ister ayaklı […]

istanbul maltepe projeksiyon kiralama

istanbul maltepe park avm zemin katında gerçekleşen bir etkinliğe projeksiyon cihazı ve perdesini kiraladık sizinde maltepede projeksiyon ve ekipmanına ihtiyacınız olursa bizi 7×24 arayabilir fiyat alabilir sorular sorabilirsiniz.

sizde istanbul maltepede projeksiyon cihazı kiralamak isterseniz lütfen bizimle temas kurunuz lütfen iletişim sayfasını ziyaret ediniz gerekli bilgiler orada yer almaktadır.

ister ayaklı perde kirala – ister stor perde kirala

İstanbul Maltepe Projeksiyon Kiralama Servisimizin Telefon Numarasını Görmek İçin Lütfen Tıkla

Provizyon Projeksiyon Kiralama Tanıtım Videosu

“Kiralık Projektör Maltepe” için bir yanıt

20 ağustos düğünümde kullanmak için projeksiyon cihazına ve min 2,5 metrelik özellikle tercihim ayaklı bir perdeye ihtiyacım vardır. Çok profesyonel bir şey aramıyorum uygun fiyatlı bir şeyler arıyorum bunlar için bana fiyatlarınızı atabilir misiniz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir