Kategoriler
Blog

Kiralık Şişme Sinevizyon Perdesi

Çeşitli etkinliklerinizde dev boyutlarda şişme sinevizyon perdesi kiralamak isterseniz bizleri dilediğiniz zaman arayabilir ve kiralama siparişi verebilirsiniz.İstediğiniz adrese istediğiniz zaman geliyoruz ve dev ekran kurulumu yapıyoruz. Dışarıda açık alan ortamında dev boyutlardaki ekranlarda sinema filmleri izlemek isterseniz hemen şimdi bizi arayabilir ve kiralama yapabilirsiniz.Üniversite etkinliklerinde film izletmek isterseniz lütfen bizimle kontak kurunuz. Toplu bir şekilde […]

Çeşitli etkinliklerinizde dev boyutlarda şişme sinevizyon perdesi kiralamak isterseniz bizleri dilediğiniz zaman arayabilir ve kiralama siparişi verebilirsiniz.İstediğiniz adrese istediğiniz zaman geliyoruz ve dev ekran kurulumu yapıyoruz.

Dışarıda açık alan ortamında dev boyutlardaki ekranlarda sinema filmleri izlemek isterseniz hemen şimdi bizi arayabilir ve kiralama yapabilirsiniz.Üniversite etkinliklerinde film izletmek isterseniz lütfen bizimle kontak kurunuz.

Toplu bir şekilde sinevizyon perdesinde film yada başka görseller için bizlerden ekran kiralayabilirsiniz.Kendi nakliye hizmetlerimizde ayağınıza kadar sistemleri kuruyoruz ve iş bittikten sonra geri teslim alıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir