Kategoriler
Blog

Açık Hava Sineması Malzemeleri

Açık hava sineması yapmak için gerekli malzemelerin listesi aşağıda yer almaktadır sorularınızı yorum bölümünden yapabilirsiniz en kısa süre içinde cevaplayacağız.

 • Projeksiyon Cihazı
 • Ayaklı Projeksiyon Perdesi
 • Ses Sistemi
 • Laptop
 • Kablolar

Açık Hava İçin Projeksiyon Cihazı

Açık hava projeksiyon cihazı yüksek lümenli olmalıdır ve yansıtacağınız perdenin boyutuna göre çözünürlük ve ışık gücünü belirlemelisiniz.

Açık Hava Sineması Kiralama

Kategoriler
Blog

Kiralık 4×3 Projeksiyon Perdesi İstanbul

Merhabalar büyük boylarda projeksiyon perdeleri kiralamak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz.İstediğiniz zaman istediğiniz adrese projeksiyon cihazı yada sadece projeksiyon perdesi getirip kurulumunu yapıyoruz.

İstediğiniz boyutlarda ayaklı projeksiyon perdelerini getiriyoruz ve mekana uygun bir şekilde montaj yapıyoruz.400 cm * 300 cm boyutlarındaki tripod perdelerimizi dilediğiniz mekana kuruyoruz.Bilgi almak için şimdi bizi arayabilir ve sorularınızı yöneltebilirsiniz.

4*3 Ayaklı projeksiyon perdesi kiralamayı düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.Size yardımcı olmak için birlikte çözüm üretebilir ve etkinliğinizin güzel geçmesini sağlayabiliriz.

Kategoriler
Blog

Ses Ve Görüntü Sistemi Kiralama

Ses ve görüntü sistemleri kiralamak isterseniz lütfen bizimle temas kurunuz. İstediğiniz zaman istediğiniz adrese ses sistemi + projeksiyon sistemleri kurulumu yapıyoruz dilerseniz teknik personel temini yapıyoruz.

Bir projeksiyon cihazı, geleneksel televizyon ekranlarından veya monitörlerden çok daha büyük yüzeylerde (perdelerde) görüntüleri veya videoları görüntüleyebilirsiniz. Kalabalık bir grupla film izlemek veya geniş bir izleyici kitlesinin önünde bir sunum yapmak istiyorsanız idealdir.

Yapmayı planladığınız etkinliklere istediğiniz boyutlarda perde kurulumu yapıyoruz. İstediğiniz özelliklerde projeksiyon cihazı kuruyoruz. Ortamda bulunan kişiye yetecek kadar profesyonel ses sistemi kurulumu yapıyoruz. Yaka mikrofonlarımız mevcuttur. Etkinlikler için kiralama başlangıç fiyatımız 1750 TL.

Sitemizdeki Fiyatlara Nakliye Ve KDV Dahil Değildir !

Kategoriler
Bölgeler

Projeksiyon Kiralama İstanbul

Aşağıda yer alan fiyatlara kdv ve nakliye (hamaliye) ücreti dahil değildir ! Fiyatlarımız Dönem Dönem Güncellenmektedir.

 • En Küçük Perdemiz 1 Metre Olup En Büyük Projeksiyon Perdemiz 7 Metre Yüksekliğinde Ve 7 Metre Genişliğindedir.
 • En Küçük Projeksiyon Cihazımız 100 Ansilümen Olup En Büyük Projeksiyon Cihazımız 10.000 Ansilümendir.
 1. Adresinize Getiriyoruz, Kuruyoruz Ve İşiniz Bittikten Sonra Gelip Teslim Alıyoruz.1 adet 100 ansilumen mini led projeksiyon cihazı kiralama bedeli 250 tl.
 2. Adresinize Getiriyoruz, Kuruyoruz Ve İşiniz Bittikten Sonra Gelip Teslim Alıyoruz.1 adet 180×180 projeksiyon perdesi kiralama bedeli 1000 tl.
 3. Adresinize Getiriyoruz, Kuruyoruz Ve İşiniz Bittikten Sonra Gelip Teslim Alıyoruz.1 adet 2500 ansilumen hdmi projeksiyon cihazı kiralama bedeli 1000 tl.
 4. Adresinize Getiriyoruz, Kuruyoruz Ve İşiniz Bittikten Sonra Gelip Teslim Alıyoruz.1 adet 4000 ansilumen hdmi projeksiyon cihazı kiralama bedeli 2000 tl.
 5. Adresinize Getiriyoruz, Kuruyoruz Ve İşiniz Bittikten Sonra Gelip Teslim Alıyoruz.1 adet 5000 ansilumen hdmi projeksiyon cihazı kiralama bedeli 2500 tl.
 6. Adresinize Getiriyoruz, Kuruyoruz Ve İşiniz Bittikten Sonra Gelip Teslim Alıyoruz.1 adet 6000 ansilumen hdmi projeksiyon cihazı kiralama bedeli 3000 tl.
Kategoriler
Genel

Günlük projeksiyon kiralama

Aşağıdaki şartlar eğer referansınız varsa geçerlidir.Daha önceden bizden projeksiyon cihazı kiralamış bir kişiden numaramızı aldıysanız geçerlidir.İlk defa bizimle çalışacaksanız ofisimize gelip ekipman alamıyorsunuz.

 1. Ofisimize gelip-alıp kullanıp geri getirmeniz şartıyla 1 adet 1000 ansilumen vga projeksiyon cihazı kiralama bedeli 200 tl.
 2. Ofisimize gelip-alıp kullanıp geri getirmeniz şartıyla 1 adet 180×180 projeksiyon perdesi kiralama bedeli 300 tl.
 3. Ofisimize gelip-alıp kullanıp geri getirmeniz şartıyla 1 adet 3000 ansilumen hdmi projeksiyon cihazı kiralama bedeli 400 tl.
 4. Ofisimize gelip-alıp kullanıp geri getirmeniz şartıyla 1 adet 4000 ansilumen hdmi projeksiyon cihazı kiralama bedeli 500 tl.
 5. Ofisimize gelip-alıp kullanıp geri getirmeniz şartıyla 1 adet 5000 ansilumen hdmi projeksiyon cihazı kiralama bedeli 700 tl.
 6. Ofisimize gelip-alıp kullanıp geri getirmeniz şartıyla 1 adet 6000 ansilumen hdmi projeksiyon cihazı kiralama bedeli 1000 tl.

Kategoriler
Genel

Kiralık Projeksiyon Aleti

Toplantı sırasında sunum için gerekli olan projeksiyon aletini firmamız ucuz fiyatlara kiralamaktadır.İstediğiniz özelliklerdeki projeksiyon aletini kiralamak isterseniz hemen şimdi bizi arayabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.

İstanbul içinde firmanız içinde yada başka bir mekanda sunum için projeksiyon kiralama isterseniz hemen şimdi bizi arayabilir ve kiralama yapabilirsiniz.Firmamız adresinize getiriyor ve adresinizden geri teslim almaktadır cihazları.

Laptop ile hazırladığınız sunumu eğer şirketinizde müsait duvar varsa projeksiyon aleti ile gösterebilirsiniz yoksa bizler size perde getiriyoruz ve kuruyoruz.

Kategoriler
Genel

Kiralık Fast-Fold Perde

Çeşitli etkinlikler için fast-fold perde kiralamak isterseniz bizimle dilediğiniz zaman kontak kurabilir ve uygun fiyatlara kiralama yapabilirsiniz.Firmamız kendi nakliye imkanları ile adresinize geliyor ve kurulum yapıyor işiniz bittikten sonrada adresinizden teslim alıyor.

Firma toplantısı için dev ekran ihtiyacınızı projeksiyon cihazı ve projeksiyon perdesi ile karşılayabilirsiniz.Bizler sunumun yapılacağı yere sistemleri getiriyoruz kuruyoruz ve talep ederseniz başında duruyoruz.

Uygun fiyatlar ile çalışan firmamız uzun yılların vermiş olduğu terübe ile sizlere hizmet vermektedir.Teknolojiyi yakından takip eden firmamız yeni çıkan cihazları ve gerekli ekipmanları bünyesine katmaktadır.

Kategoriler
Bölgeler

Kiralık Projeksiyon Şile

Projeksiyon Ve Projeksiyon Perdesi Kiralamak İsterseniz Hemen Şimdi Bizi Arayabilir Ve Uygun Fiyatlara Kiralama Yapabilirsiniz.İstediğiniz adrese kendimiz getiriyoruz ve işiniz bittikten sonra tekrardan geri teslim alıyoruz.

İstanbul Şile Projeksiyon Kiralama Servisimizin Telefon Numarasını Görmek İçin Lütfen Tıkla

Provizyon Projeksiyon Kiralama Tanıtım Videosu

Kategoriler
Bölgeler

Kiralık Projeksiyon Sultangazi

Projeksiyon Ve Projeksiyon Perdesi Kiralamak İsterseniz Hemen Şimdi Bizi Arayabilir Ve Uygun Fiyatlara Kiralama Yapabilirsiniz.İstediğiniz adrese kendimiz getiriyoruz ve işiniz bittikten sonra tekrardan geri teslim alıyoruz.

İstanbul Sultangazi Projeksiyon Kiralama Servisimizin Telefon Numarasını Görmek İçin Lütfen Tıkla

Provizyon Projeksiyon Kiralama Tanıtım Videosu

Kategoriler
Bölgeler

Kiralık Projeksiyon Sultanbeyli

Projeksiyon Ve Projeksiyon Perdesi Kiralamak İsterseniz Hemen Şimdi Bizi Arayabilir Ve Uygun Fiyatlara Kiralama Yapabilirsiniz.İstediğiniz adrese kendimiz getiriyoruz ve işiniz bittikten sonra tekrardan geri teslim alıyoruz.

İstanbul Sultanbeyli Projeksiyon Kiralama Servisimizin Telefon Numarasını Görmek İçin Lütfen Tıkla

Provizyon Projeksiyon Kiralama Tanıtım Videosu