Kategoriler
Bölgeler

Projeksiyon Kiralama İstanbul

Altta Yer Alan Fiyatlarımızı İnceleyebilirsiniz.

Aşağıda yer alan fiyatlara kdv ve nakliye (hamaliye) ücreti dahil değildir ! Fiyatlarımız Dönem Dönem Güncellenmektedir.

  • En Küçük Perdemiz 1 Metre Olup En Büyük Projeksiyon Perdemiz 7 Metre Yüksekliğinde Ve 7 Metre Genişliğindedir.
  • En Küçük Projeksiyon Cihazımız 100 Ansilümen Olup En Büyük Projeksiyon Cihazımız 10.000 Ansilümendir.
  1. Adresinize Getiriyoruz, Kuruyoruz Ve İşiniz Bittikten Sonra Gelip Teslim Alıyoruz.1 adet 100 ansilumen mini led projeksiyon cihazı kiralama bedeli 250 tl.
  2. Adresinize Getiriyoruz, Kuruyoruz Ve İşiniz Bittikten Sonra Gelip Teslim Alıyoruz.1 adet 180×180 projeksiyon perdesi kiralama bedeli 1000 tl.
  3. Adresinize Getiriyoruz, Kuruyoruz Ve İşiniz Bittikten Sonra Gelip Teslim Alıyoruz.1 adet 2500 ansilumen hdmi projeksiyon cihazı kiralama bedeli 1000 tl.
  4. Adresinize Getiriyoruz, Kuruyoruz Ve İşiniz Bittikten Sonra Gelip Teslim Alıyoruz.1 adet 4000 ansilumen hdmi projeksiyon cihazı kiralama bedeli 2000 tl.
  5. Adresinize Getiriyoruz, Kuruyoruz Ve İşiniz Bittikten Sonra Gelip Teslim Alıyoruz.1 adet 5000 ansilumen hdmi projeksiyon cihazı kiralama bedeli 2500 tl.
  6. Adresinize Getiriyoruz, Kuruyoruz Ve İşiniz Bittikten Sonra Gelip Teslim Alıyoruz.1 adet 6000 ansilumen hdmi projeksiyon cihazı kiralama bedeli 3000 tl.

“Projeksiyon Kiralama İstanbul” için 4 yanıt

99 tl olan projeksiyon cihazı mini led projeksiyondur. sadece karanlık bir ortamda gösterir…. ayrıca gelip ofisten kendiniz almanız gerekiyor. bizim teslimat yapmamızı isterseniz nakliye ücreti vardır efendim. Nakliye ücretleri ilçeye göre değişmektedir.

kadıköyde klip çekimimiz için projeksiyon kiralaması yaptık ve çok işimize yaradı teşekkürler ahmet bey 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir