Kategoriler
Blog

Projeksiyon Perdesi Dev Ekran Ve Ses Sistemi Kiralama

Çeşitli etkinlikler için ses sistemi ve görüntü için ekran kiralamak isterseniz bizimle dilediğiniz zaman temas kurabilirsiniz.İstanbul içinde etkinliklerinizde ses sistemlerimizi ve görüntü sistemlerimizi getiriyoruz ve kurulumunu yapıyoruz. Okulda yapacağınız bir etkinlikte hem perde hemde ses sistemi kiralayarak gelen kişilere hem ses hemde görüntü olarak dilediklerinizi paylaşabilirsiniz.Uygun fiyatlara kiralama servisimizden faydalanmak için bizimle lütfen temas kurunuz. […]

Çeşitli etkinlikler için ses sistemi ve görüntü için ekran kiralamak isterseniz bizimle dilediğiniz zaman temas kurabilirsiniz.İstanbul içinde etkinliklerinizde ses sistemlerimizi ve görüntü sistemlerimizi getiriyoruz ve kurulumunu yapıyoruz.

Okulda yapacağınız bir etkinlikte hem perde hemde ses sistemi kiralayarak gelen kişilere hem ses hemde görüntü olarak dilediklerinizi paylaşabilirsiniz.Uygun fiyatlara kiralama servisimizden faydalanmak için bizimle lütfen temas kurunuz.

Mikrofon ile konuşmacı rahatlıkla gelen ziyaretçilere sesini duyurabilir.İzletmek istediğiniz görüntüleri iste dev ekrandan gösterebilirsiniz.Detaylar için hemen şimdi bizi arayabilir ve kontak kurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir