Kategoriler
Bölgeler

Projektör Kiralama Fiyatları

İstanbul ve çevresinde ucuz fiyatlara projektör cihazı kiralamak isterseniz doğru adrestesiniz istediğiniz zaman istediğiniz mekana projeksiyon cihazını ve projektör perdesini getirip kuruyoruz bu konu hakkında hemen bizi arayabilirsiniz. beyoğlu bölgesinde yer alan şişhane,karaköy,kasımpaşa,dolapdere ve cihangir bölgesine servisimiz vardır kapınıza kadar projektör cihazı getiriyoruz eğer talep edersenizde ayaklı perde getiriyoruz lütfen istediğiniz malzemeleri bize bildiriniz. dolapdere […]

İstanbul ve çevresinde ucuz fiyatlara projektör cihazı kiralamak isterseniz doğru adrestesiniz istediğiniz zaman istediğiniz mekana projeksiyon cihazını ve projektör perdesini getirip kuruyoruz bu konu hakkında hemen bizi arayabilirsiniz.

beyoğlu bölgesinde yer alan şişhane,karaköy,kasımpaşa,dolapdere ve cihangir bölgesine servisimiz vardır kapınıza kadar projektör cihazı getiriyoruz eğer talep edersenizde ayaklı perde getiriyoruz lütfen istediğiniz malzemeleri bize bildiriniz.

  • dolapdere bölgesinde klip çekimi için bir yapım şirketine projeksiyon cihazı kiraladık sizde isterseniz sizede getirebiliriz.
  • karaköy bölgesinde bir antikacıya projeksiyon cihazı kiraladık.
  • şişhanede yer alan tiyatro salonuna projeksiyon ve perdeisini kurduk.
  • cihangir bölgesinde sağlık eğitimi veren firmaya projektör cihazı verdik.

sizlerde projektör cihazı kiralamak isterseniz bizi arayabilirsiniz diğer bölgelerimizi görmek için lütfen bölgelerimiz sayfasına bakınız eğer kendi bölgeniz yer almıyorsa bu konu hakkında lütfen telefon açınız.

projektör kiralama

“Projektör Kiralama Fiyatları” için 2 yanıt

Cevizlibag tercüman sitesinde toplantı için kiralama yaptım gayet iyi ciha ve perde getirdiler Teşekkürler. ..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir