Kategoriler
Genel

Provizyon Event & Organizasyon

Provizyon Event ve Organizasyon 2010 yılında Playstation kiralama hizmetiyle İstanbul içinde hizmetlerine başlamıştır.Takip eden yıllar içerisinde projeksiyon ve ses sistemleri gibi elektronik malzemelerin kiralamasını yapmaktadır. Ses ve görüntü sistemleri kiralaması ve kurulumlarını gerçekleştiren firma daima müşteri memnuniyetine önem vermektedir.Uygun fiyatlara güncel firma teknolojik ekipman kullanmaktadır.Bünyesinde bulundurduğu teknik personel ile müşterilerinin istediklerini gerçekleştirmektedir. Çeşitli etkinliklerin organizasyonları […]

Provizyon Event ve Organizasyon 2010 yılında Playstation kiralama hizmetiyle İstanbul içinde hizmetlerine başlamıştır.Takip eden yıllar içerisinde projeksiyon ve ses sistemleri gibi elektronik malzemelerin kiralamasını yapmaktadır.

ses sistemleri kiralama

Ses ve görüntü sistemleri kiralaması ve kurulumlarını gerçekleştiren firma daima müşteri memnuniyetine önem vermektedir.Uygun fiyatlara güncel firma teknolojik ekipman kullanmaktadır.Bünyesinde bulundurduğu teknik personel ile müşterilerinin istediklerini gerçekleştirmektedir.

projektör kiralama

Çeşitli etkinliklerin organizasyonları için ekipman temini yapmak isterseniz firmamızla dilediğiniz zaman dilediğiniz adresten temas kurabilirsiniz.Ucuz fiyatlara kaliteli ekipmanlar için lütfen bizlerle temas kurunuz.

ses projeksiyon kiralama

Bir cevap yazın