Kategoriler
Blog

Sunum Cihazı Temini

Sunum Cihazı

Toplantı için sunum cihazı kiralamak isterseniz doğru adrestesiniz.

Eğer istanbul bölgesinde toplantınız varsa ve sunumunuz için projeksiyon cihazı kiralamak isterseniz lütfen bizi arayınız istediğiniz adrese ekipmanları getirip kuruyoruz lütfen teslimatını yaptığımız adresleri görmek için tıklayınız.Sizler için gerekli diğer ekipmanlarında teminini yapıyoruz örneğin bir video tanıtımınız da ses sistemi de ayarlayabiliriz hem görüntü hemde ses sunum için önemlidir !

Bizim için yapacağınız toplanın kusursuz olması gerekmektedir ve bunun için görüntü ve ses sistemi kaliteli olmalıdır.Sunum cihazı özellikleri için lütfen bizi arayınız çünkü çeşitli özelliklerde sunum cihazlarımız vardır.

Eğer sunumda görüntüyü duvara yansıtacaksanız sadece projeksiyon cihazı kiralayabilirsiniz ancak perdeye ihtiyaç duyarsanız bunu lütfen bize belirtiniz hem duvara asılabilinen hemde ayaklı projeksiyon perdelerimiz mevcuttur.

Çeşitli boyutlarda projeksiyon perdelerimiz vardır toplantıyı yapacağınız mekandaki alana göre perdeyi tercih etmelisiniz örneğin mekan küçük ise 180 x 180 ayaklı projeksiyon perdesi kiralayabilirsiniz.

Mekan çok büyükse 300 x 200 ayaklı perde kiralaması yapabilir çeşitli video ve görsellerinizi yansıtabilirsiniz bu konu hakkında bizden bilgi alabilirsiniz.

Sunum Cihazı Kiralamak İçin Hemen Ara !

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir